47

Ми, жителі України, кожен день є учасниками дорожнього руху. Будь-яка дтп новини україни, випадки безцеремонності і насильства створюють небезпеки для життя і стану здоров’я людей.

Ми вважаємо, що регулярне інформування про злочини на дорозі це один з самих результативних способів їх запобігання.

Інтернет-проект DTP-UA починався як громадянська позиція однієї людини, однак за роки роботи обріс друзями, учасниками і прихильниками. Щодня в проекті бере участь величезна к-сть небайдужих громадян, котрі читають, дивляться, діляться, вчаться, поширюють . У результаті всі ми разом більш серйозно ставимося до того, що трапляється в нашій державі.

Dtp-ua надає швидку і повну інформацію про дорожні пригоди, надзвичайні і злочинні ситуації.

Оперативно оповіщаючи читачів в соціальних мережах і в державних каналах в месенджерах, надаємо можливість комусь змінити свої плани для проїзду, іншому – надати допомогу потерпілим, допомогти знайти винуватців або очевидців, а для всіх – ставати більш поінформованими, захищеними і не дозволяти собі повторювати помилки інших людей.

Надаємо водіям основу для роздумів і цінні рекомендації, як не попасти в аварію або знизити тягар наслідків … Як правильно поводитися на дорозі або на парковці.

День у день обробляються 10-ки оповіщень про ДТП, інформація з яких розміщується у всіх каналах Facebook, Viber, Telegram, Instagram. Ми робимо прямі ефіри з місць дтп.

Часто наші читці миттєво повідомляють про події, які ще невідомі ні поліції, ні іншим службам. Це рятує життя або економить час учасників дорожнього руху, іноді навіть може допомогти відшукати зниклу людину.

Крім особистих інформаційних платформ, ми близько кооперуємося зі засобами масової інформації, відкриваючи характеристики дтп, доносячи інформацію прямо з місць подій, а також пояснюємо питання безпеки і профілактики порушень на трасах .

Content Published By the SFiProfile

ethanfarrington
0

Publication author

offline 3 months

ethanfarrington

0
Comments: 0Publics: 1Registration: 03-08-2021